Ви тут:

Німецька

      Німецька мова займає одне з перших місць у десятці найпоширеніших мов нашої планети. На німецькій мові говорять в Німеччині, Швейцарії, Австрії, в Люксембурзі, в Ліхтенштейні, а також в північній Італії і в східних частинах Франції та Бельгії. Знаючи німецьку мову, можна спокійно спілкуватися з 100 мільйонами європейців.
     
Німецька мова можна сміливо назвати мовою світової літератури. Німеччина щороку представляє на книжковому ярмарку 60 000 новинок. Цей показник дуже високий, так як він складає 18% всіх виданих книг світу. У світі за книговиданню Німеччина посідає третє місце. Передати культурні досягнення літератури не зможе жоден переклад.
     
Велике значення ця мова має і в науці. Його дуже часто називають міжнародним науковим мовою. В області наукових публікацій німецька мова посідає друге місце. Це наукові дослідження з анатомії, астрофізиці, біохімії, кінознавства, музиці та ін Тому студенти, які знають німецьку мову зможуть освоїти дуже багато інформації.
     
Також слід зазначити, що німецька мова дуже важливий в торгівлі - Німеччина є одним з найбільших торгових партнерів України. Вона займає місце серед найбільш значущих країн-виробників і країн-експортерів. Знання мови допомагає у встановленні ділових зв'язків і в проведенні переговорів з максимальною користю.

    

     
Ми пропонуємо наступні програми вивчення німецької мови:

    

   
  1. Загальний курс німецької мови

      Загальний курс - це найповніший курс німецької мови.

      
В процесі навчання на даному курсі однаково розвиваються всі аспекти мови - розмовна мова, сприйняття мови на слух, граматика, лексика, читання, письмо. На заняттях крім підручників німецьких видань використовується різний додатковий матеріал (аудіо та відео матеріали, іноземні газети та журнали). Це дозволяє студентам значно розширити словниковий запас, збагатити своє мовлення новими граматичними формами.
     
Загальний курс німецької мови складається з 7 рівнів (від Beginner до Advanced 2). Після закінчення кожного рівня студенти проходять обов'язкове тестування, за результатами якого викладач може дати рекомендації щодо більш ефективного навчання.

     
Тривалість курсу - від 24 до 72 годин.

    

     
2. Розмовний курс німецької мови

     
Цей курс розрахований на подолання мовного бар'єру, збільшення словникового запасу, активізацію наявних знань з граматики. Курс призначений для груп з рівнем від Pre-Intermediate до Advanced-2. Після проходження розмовного курсу німецької мови ви зможете вільно і грамотно висловлювати свої думки. Підручники підбираються індивідуально для кожної групи. Крім того, викладачі використовують художню і публіцистичну літературу, аудіо-та відеоматеріали, мультимедійні ресурси та інтернет.
     
На курсах розмовної німецької мови зачіпаються теми побуту, хобі, бесіди при відвідуванні магазинів, ресторанів, театрів, музеїв, обговорення фільмів, музики і т.д.
     
Можна самостійно вивчити граматику іноземної мови, але навчитися розмовляти нею - справа куди більш тонка. Вкрай складно це здійснити в поодинці. Важливо, щоб фахівець правильно коригував вимова і інтонацію учня. Заняття проходять у невимушеній обстановці, де кожен студент має можливість спілкуватися, висловлювати свої думки, вносити свої пропозиції в хід занять.

     
Тривалість курсу - 48 годин.

     
3. Підготовка до міжнародних іспитів

     
Наші викладачі професійно допоможуть вам підготуватися до складання міжнародних іспитів. Після проходження певного рівня у студентів є можливість здати підсумковий іспит у навчальному центрі "Adelante Group". За умови успішного складання цього іспиту, студенти можуть (за попереднім записом) здати міжнародний іспит в м. Києві та отримати міжнародний сертифікат про володіння іноземною мовою.

     
Тривалість підготовки розраховується індивідуально.

     
4. Німецька мова для абітурієнтів

     
Викладачі нашого центру готують студентів до вступу до ВНЗ, де одним із вступних іспитів є німецька мова. Студенти займаються за спеціальною програмою для абітурієнтів, в якій враховані всі необхідні вимоги для успішної здачі іспиту.

     
Тривалість підготовки розраховується індивідуально.

      
5. Бізнес-курс німецької мови 

     
Проходження бізнес-курсу німецької мови допоможе вам у роботі, зробить вас більш упевненим у своїй професійній діяльності. Ділова сфера спілкування дуже відрізняється від повсякденної, в якій спрощуються слова і скорочуються пропозиції. Така манера спілкування, заснована на розмовному німецькою, прийнята в повсякденному спілкуванні, але на роботі може здатися вульгарною і відлякати ваших колег і партнерів.

     
Бізнес-курс німецької мови - це комплексна програма, розрахована на розвиток всіх мовних навичок. На відміну від загального курсу німецької мови, в завдання бізнес-курсу включено активне поповнення словникового запасу лексикою на тему бізнесу, завдання на складання ділових листів та ведення документації, складання резюме та підготовка до співбесіди, проведення ділових переговорів та презентацій. Заняття проводяться на прикладах реальних ситуацій, з якими кожен з нас стикається в процесі роботи.

     
Тривалість курсу - 48 годин.

     
6. Німецький для дітей.

     
Програма призначена для дітей віком від 7 до 15 років. Вона відрізняється творчим підходом до навчального процесу і активним використанням навчальних ігор, наочних посібників, аудіо-та відео-матеріалу.

     
Відомо, що чим раніше дитина почне вивчати іноземну мову, тим легше і швидше буде відбуватися його вивчення. Навчання в дитячих групах розширює кругозір дитини, робить його більш впевненим і допомагає розвивати пам'ять і інтелект. В нашому центрі існують спеціально розроблені програми викладання іноземних мов дітям і підліткам до 15 років. Процес навчання будується з урахуванням їх вікових особливостей і відмінності дитячого сприйняття від дорослого. Для того, щоб зробити процес навчання захоплюючим, уроки для самих маленьких слухачів включають в себе елемент гри. З підвищенням рівня навчання і, відповідно, віку учнів, ускладнюються і методи підношення їм навчального матеріалу. Під час занять у класі панує невимушена і доброзичлива атмосфера, що розташовує до навчання.

         
Німецька мова для дітей 7-9 років
         
Німецька мова для дітей 10-12 років
         
Німецька мова для підлітків 13-15 років
         
Заняття проводяться в міні-групах по 2-6 чоловік і індивідуально, тривалість занять - від 30 хвилин до 2-х годин, тривалість курсу - від 24 до 72 годин.

     

 


Загальноєвропейські компетенції володіння іноземною мовою: вивчення, викладання, оцінка (Common European Framework of Reference - CEFR) - система рівнів володіння іноземною мовою, яка використовується в Європі. Відповідна директива була вироблена Радою Європи як основна частина проекту «Language Learning for European Citizenship» між 1989 і 1996 роками. Головна мета системи CEFR - надати метод оцінки і навчання, що застосовується для всіх європейських мов. У листопаді 2001 року резолюція Ради ЄС рекомендувала використання CEFR для створення національних систем оцінки мовної компетенції.

         
В системі CEFR знання та вміння учнів поділяються на три великі категорії (A - елементарне володіння, B - самостійне володіння, C - вільне володіння), які далі поділяються на шість рівнів: A1, A2, B1, B2, C1, C2.

        

         
Для кожного рівня описуються знання і вміння, які повинен мати учень в читанні, сприйнятті на слух, усній і письмовій мові:

     
A  - елементарне володіння (А1, А2)

 

 

рівень

А1 (Рівень виживання)

А2 (Предпороговий рівень)

Опис

Розумію і можу вжити в мові знайомі фрази і вирази, необхідні для виконання конкретних завдань. Можу представитися / представити інших, задавати / відповідати на питання про місце проживання, знайомих, майні. Можу брати участь в нескладному розмові, якщо співрозмовник говорить повільно й чітко і готовий надати допомогу.

Розумію окремі пропозиції і часто зустрічаються вирази пов'язані з основними сферами життя (наприклад, основні відомості про себе і членів своєї сім'ї, покупках, влаштуванні на роботу і т. п.). Можу виконати завдання, пов'язані з простим обміном інформації на знайомі чи побутові теми. У простих виразах можу розповісти про себе, своїх рідних і близьких, описати основні аспекти повсякденного життя.

 

 
 В - самостійне володіння (В1, В2)
 

 

Рівень

В1 (пороговий рівень) В2 (пороговий просунутий рівень)

Опис

Розумію основні ідеї чітких повідомлень, зроблених на літературній мові на різні теми, типово виникають на роботі, навчанні, дозвіллі і т. д. Вмію спілкуватися в більшості ситуацій, які можуть виникнути під час перебування в країні, що вивчається. Можу скласти зв'язне повідомлення на відомі або особливо цікавлять мене теми. Можу описати враження, події, надії, прагнення, викласти і обгрунтувати свою думку та плани на майбутнє.

Розумію загальний зміст складних текстів на абстрактні і конкретні теми, в тому числі вузькоспеціальні тексти. Кажу досить швидко і спонтанно, щоб постійно спілкуватися з носіями мови без особливих труднощів для будь-якої з сторін. Я вмію робити чіткі, докладні повідомлення на різні теми і викласти свій погляд на основну проблему, показати перевагу і недоліки різних думок.
 

 

 
 
С - вільне володіння (С1, С2)

 

рівень

С1 (рівень професійного володіння)

С2 С1 (рівень професійного володіння)

Опис

Розумію об'ємні складні тексти на різну тематику, розпізнаю приховане значення. Кажу спонтанно в швидкому темпі, не відчуваючи труднощів з підбором слів і виразів. Гнучко й ефективно використовую мову для спілкування в науковій та професійній діяльності. Можу створити точне, детальне, добре вибудуване повідомлення на складні теми, демонструючи володіння моделями організації тексту, засобами зв'язку та об'єднанням його елементів.

Розумію практично будь усне або письмове повідомлення, можу скласти зв'язний текст, спираючись на кілька усних та письмових джерел. Кажу спонтанно з високим темпом і високим ступенем точності, підкреслюючи відтінки значень навіть в найскладніших випадках.